prv

پخش زنده

پخش زنده یک راه قدرتمند برای ایجاد ارتباط با مخاطبان هدف و شخصی سازی پیام شما به نحوی است که در مقایسه با دیگر واسطه های بازاریابی منحصر به فرد می باشد. این یک پروسه ساده فرستادن Feed زنده از طریق اینترنت به سوی مخاطبان است اما می تواند نتایج بزرگی داشته باشد. با استفاده از شبکه تلویزیون اینترنت اختصاصی خود  شما می توانید تصاویر زنده را برای گروه مخاطبان بسیار بزرگی در سراسر اینترنت بصورت 24 ساعته پخش کنید و به دنبال کنندگان خود چشم انداز منحصر به فردی از بیزینس خود را بدهید.

آینده پخش زنده

رشد پخش زنده در طی مدت زمانی کوتاه فوق العاده بوده است، این بازار که در سال ۲۰۱۶ ۳۰ میلیارد دلار ارزش داشت پیشبینی می شود که تا سال ۲۰۲۱ این رقم به ۷۰ میلیارد دلار و تا سال ۲۰۲۷ به ۱۸۴ میلیارد دلار برسد. این یک رشد فوق العاده بزرگ است و این اعداد در حال مجاب کردن بازاریابان به توجه به این صنعت هستند و در نتیجه ۲۸ درصد بازاریابان شروع به سرمایه گذاری روی پخش زنده اینترنتی کرده اند.

live stream server block1
56

تولید برنامه

مجموعه ما تشکیل شده از افراد متخصص است و تمامی برنامه های تولید شده با تهیه کنندگان صدا و سیما و متخصصان با تجربه است . شما اگر قصد دارید شبکه تلویزیون اینترنتی خود را راه اندازی کنید ولی نگران این هستید که تیم ندارید و چگونه برنامه سازی می خواهید کنید این را به تیم ما بسپارید.

مشاوره رایگان و هدفمند جهت راه اندازی شبکه

شما برای طراحی و اجرا ایده خود ، نیاز به مشورت با افراد متخصص و با آگاه در این زمینه دارید. متخصصان ابر سایت با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه مناسب ترین قیمت به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را  بگیرید. کافیست از طریق فرم زیر شماره تلفن و یا ایمیل خود را وارد کنید.

پس از ارسال درخواست کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
img support